Page 1 of 16  > >>

Oct 20, 2018

Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczną "Bielą i czerwienią o Polsce".

Szczegóły w linku: "Bielą i czerwienią o Polsce"

Oct 9, 2018

Drodzy Rodzice!
W najbliższy czwartek (11.10.2018) obędzie się wycieczka do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Wyruszamy o godzinie 9:30. Planowany powrót około 12:30. Obiad w tym dniu będziemy jedli o godz. 13:00. Drugie śniadanie zapewnia przedszkole, dlatego nie ma konieczności, aby dzieci brały ze sobą plecaczki.
*Wycieczka może zostać przełożona na inny termin w przypadku deszczowej pogody.
Sep 25, 2018

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji "Kwiaty za elektrograty". Dzięki zaagnażowaniu rodziców udało się zebrać zużyte baterie, stary sprzęt elektryczny i elektroniczny, który wymieniliśmy na kwiaty. Dzieci zasadziły piękne wrzosy, które teraz ozdabiają wejście do naszego przedszkola.

Dziękujemy za włączenie się w akcję!

Sep 5, 2018

Drodzy Rodzice witamy w nowym roku szkolnym i informujemy o pierwszym zebraniu organizacyjnym!

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek tj. 06.09.2018 o godz 17.00 w salach poszczególnych grup.

Zachęcamy wszystkich rodziców do uczestniczenia w zebraniu ze względu na konieczność ustalania bieżących spraw dotyczących przedszkola .

W związku ze zmianami w formie organizacji ubezpieczenia prosimy o przyniesienie numeru pesel dziecka oraz wyliczonej kwoty na ubezpieczenie w wysokości 41 zł.

Rodziców dzieci z grupy starszaków prosimy także o przygotowanie 120 zł na zestaw kart pracy.

May 25, 2018

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na Dzień Rodziny, który odbędzie się w środę, 13 czerwca 2018r.

Motylki: 9:00

Żabki: 12:00